کاشی کاری مدت زیادی است که برای تزئین و جلوه دادن به ساختمان­‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلا اگر هنر معماری اصفهان را دیده باشید، حتما این نکته را متوجه شده‌اید که کاشی کاری سنتی ایرانی، بخشی جدانشدنی از زیبایی بناهای باشکوه این شهر است. مدل معماری اصفهان که آن را به نوعی می‌توان از نوع معماری اسلامی دانست، در بسیاری از بناهای تاریخی دیگر مانند مساجد و ساختمان‌های اعیانی هم تکرار شده است.

 

اگر به دنبال سرامیک کار ماهر در زمینه نصب سرامیک هستید، می‌توانید با ما تماس گرفته و کار نصب سرامیک خود را به استادکاران باتجربه مدرن ساخت بسپارید؛ و بدون انجام عملیات تخریب و دردسرهای آن سرامیک‌های قدیمی و یا مستهلک را با سرامیک دلخواهتان جایگزین نمایید و یا سرامیک کاری کف ساختمان خود را از ابتدا شروع نمایید.

عوامل مختلفی روی هزینه کاشی کاری تاثیر می­‌گذارند و سبب تفاوت هزینه  در بین ساختمان­‌ها می­‌شوند. این عوامل تاثیرگذار عبارتند از: نوع کاشی، ابعاد کاشی، متراژی که کاشی نصب شده، زیرسازی، عایق کاری و مکان در هزینه کاشی کاری مکان یا لوکیشن اجرای کاشی کاری مهم است.

کاشی انواع و اقسام زیادی دارد از جمله کاشی کف که در ایران به آن سرامیک نیز می گویند و استحکام بیشتری از کاشی‌های دیگر دارد و کاشی بدنه نوع دیگری از کاشی می باشد که در دیوارها استفاده می شود و کاشی سه بعدی که دارای طرح های خاصی می باشد که با به روزترین تکنولوژی ها و علم روز دنیا ساخته شده اند.

در حال حاضر بیشتر کاشی و سرامیک کاری های شهرهای تهران و کرج به دو صورت چسبی و دوغابی انجام می شود و با توجه به اینکه کاشی کاری دوغابی نیازمند دقت و توجه بالاتری برای تراز کردن سطح کاشی کاری می باشد این روش کاشی کاری هزینه بالاتری نسبت به کاشی کاری چسبی دارد.